Danışmanlık

Talep etmiş olduğunuz makine ile alakalı en önemli adım tüm teknik detayların net olarak anlaşılabilmesidir. Bu aşama, özel üretim makinenizin temelini oluşturmaktadır. Ürünü nasıl kullanmayı planladığınızla ilgili detaylar, çukur bilgileri, ölçüler, analizler, özel mühendislik süreçlerimizin en önemli yönüdür. Konusunda tecrübeli ekibimiz ile tüm aşamaların doğru sağlandığından emin olmak için süreç boyunca sizlere rehberlik etmektedir.

Projenin Tekliflendirilmesi

Proje detaylarının belirlenmesinin ardından, elde edilen bilgilerle konsept çizim hazırlanıp, ayrıntılı özellikler belirlenip, projenin tekliflendirmesi hazırlanmaktadır.

Tasarım

Teklifi kabul ettiğinizde, konusunda Uzman ARGE mühendislerimiz tarafından tasarım tamamlanıp, projenizle ilgili tüm özellik detaylarını temsil eden çizimler sunulacaktır. Tüm üretim aşamaları bu tasarıma göre şekilleneceğinden dolayı, tüm çizimlerin onayı beklenilmektedir.

Onay

Onay çizimlerini imzaladıktan ve peşinat ödemesini gerçekleştirdikten sonra özel üretim makinenizin üretim süreçlerine başlanılacaktır.

Üretim Aşamaları

Tüm ön çalışmalar tamamlandığına göre artık üretim başlıyor. Yüksek vasıflı ekibimiz, 43 yılı aşkın süredir itibarımızı oluşturduğumuz detaylara özen göstererek ve üstün işçilik ile özel üretim makineniniz üretimini gerçekleştirecektir.

Nakliye

Tüm malzemeleri ve parçaları dikkatlice paketleyip ürünü nakliye için hazırlamaktayız. Belirlenen tarihte ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirmek için gereken planlama yapılmaktadır.

Montaj

Anlaşmamız kapsamında montaj olması durumunda, bölgenizde montaj yapabilecek ekibimiz adrese yönlendirerek işlem tamamlanıp ürününüzün teslimi gerçekleştirilmektedir.

TEKLİF İSTEYİN